Nasza pracownia

Pracownia Stolarska "Konkol Produkt"


  • Historia pracowni
  • Nasze produkty
  • Projekt i realizacja

Zaczątki naszej stolarni to rok 1992, gdzie powstawały drobne prace stolarskie. W 2004 roku powstaje firma KONKOLprodukt produkując okna, drzwi, schody w przydomowym warsztacie. Po roku intensywnej pracy mały przydomowy warsztat stał się „za mały” co skłoniło nas do zmiany siedziby i zakupu dużej hali produkcyjnej. Dziś firma KONKOLprodukt to prężnie rozwijająca się pracownia znana na rynku lokalnym w Polsce i Europie.

Poniżej znajdziecie Państwo ofertę produktów, które już znalazły swoich właścicieli i cieszą się długoletnim użytkowaniem. Wykonamy każdy wzór według potrzeb klienta.

Decydując się na nasze usługi wybierają Państwo najwyższą jakość popartą naszym kilkunastoletnim doświadczeniem począwszy od pomiaru do zakończenia montażu. Po uprzednim kontakcie ze strony klienta umawiamy się na spotkanie podczas którego przedstawimy zakres naszych możliwości. Pomożemy dobrać odpowiedni projekt oraz wzór tak aby dogodzić najbardziej wymagającym gustom. Po wykonaniu projektu w pracowni następuje profesjonalny montaż, tak aby wybrany produkt, służył Państwu przez wiele lat.